Değerli müşterilerimiz,

 

SLEEP ART BEDDING olarak 1997 yılından bu yana en yeni konfor teknolojilerini modern tasarımlar ile buluşturarak sizlerin ihtiyaç ve beğenilerine hitap eden yatak, baza ve başlıkların üretimini yapma gayretindeyiz.

 

Yerel ve Bölgesel Pazarlardan Küresel ve Sanal Pazarlara

 

Firmamız yerel ve bölgesel pazarlardaki siz kıymetli müşterilerine alanında tecrübeli ve bölgelerinde saygın bayiler üzerinden Beyzade Yatak markası ile ulaşmakta idi. Buna ek olarak, adına tescilli SLEEP ART (Uyku Sanatı) markası ile Asya, Avrupa ve Afrika’ya ihracat  gerçekleştirmekteydi. 2021 yılından beri hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine Sleep Art Bedding markası ile ürün ve hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

 

Firmamız modern pazarlama trendleri ile uyumlu olarak, SLEEP ART Sanal Mağazasını da açmış (www.sleepart.com.tr) ve bilinen tüm e-ticaret platformlarında yerini almıştır. Lojistik sektöründe tecrübeli çözüm ortağımız ile ürünlerimiz tüm Türkiye geneline ve kapıya kadar ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 
Uluslararası Standartlarda Yerli ve Teknolojik Üretim

 

Sağlık, konfor ve estetiğin biraraya geldiği SLEEP ART BEDDING ürünlerinin yalnızca Türkiye genelinde değil küresel pazar ile de buluşmasını sağlayan üç temel faktör  kullandığımız kaliteli hammadde, oluşturduğumuz teknolojik üretim altyapısı, her zaman en iyiyi amaçlayan çalışanlarıdır.

 

Firmamız her biri kendi alanında dünya markası haline gelmiş firmaların özel olarak tasarlayıp ürettiği 1. sınıf hammaddeler kullanmaktadır. Bu hammaddeleri işlediği makina parkına, firmamız geride bıraktığımız 2019 yılında doğal (hotmelt) yapıştırıcı ünitesini de içeren yatak üretim hattı; torba yay helezon ve  dizgi makinaları; otomatik tünel tipi elektrostatik toz boya fırınını da ekleyerek alt yapısını geliştirmiştir.

 

Firmamız üst yapısına da aynı özeni göstermiş, uluslararası tecrübeye sahip yönetim kadrosu ve danışmanları, yenilikçi mühendis ve tasarım ekibi, herbiri kendi alanında deneyim sahibi ustaları ve özverili işçilerinden oluşan dinamik bir organizasyon tesis etmiştir.   

 

Yüksek Kalite - Uygun Fiyat


Özenle seçilmiş 1. sınıf malzemeler ve kaliteli işçilik ile üretilen sağlıklı ve konforlu yataklarımız bayilerimiz üzerinden ve aracısız olarak sizlere ulaşmaktadır. Buna ek olarak, üretim verimliliğini üst seviyeye çıkarma konusundaki hassasiyetimiz kaliteyi uygun fiyata sizlerle buluşturmaktadır.  

 

Özetle,  20 yılı aşkın bu tecrübe birikiminin rüzgarını ve siz kıymetli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alarak derlediğimiz 2020 kolleksiyonumuzu elinizdeki bu katalogda bir araya getirdik. Yeni ürünlerimizi sizlere gururla sunuyor, beğeneceğinizi umuyoruz.


            

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ  
Fabrika Adres:

BEYZADE DAY. TÜK. MAL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Hasanpaşa Mh. Selimiye Cd, Kerim Sk. No: 5/A,

34920 Sultanbeyli/İstanbul

Fabrika Telefon:

(0216) 419 4494

Dış Ticaret Ofisi Adres:

 

LIFE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Arma Residence B, Bakü Cd. No:6 D:Blok 238,
34912 Pendik/İstanbul

Dış Ticaret Ofisi Telefon:
 

(0530) 505 7890
(0216) 225 9924

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR